Автоматизована система "Облік паспортних даних"

Вступ

Автоматизація розрахункова – облікових задач у різних областях практичної діяльності є одним із основних напрямків застосування обчислювальної техніки і персональних комп’ютерів зокрема. На основі сукупності апаратних засобів і спеціалізованого прикладного програмного забезпечення будуються автоматизовані робочі місця спеціалістів різного профілю.

Однією із форм обліку для підприємств із різною формою діяльності є кадровий облік працівників.

Запропонований програмний засіб «АС Облік паспортних даних», призначений саме для автоматизації обліку паспортних даних на підприємстві, розроблений у відповідності до завдання на курсове проектування із дисципліни «Технологія розробки програмного забезпечення».

Основною метою даного курсового проекту є розробка розгорнутого технічного завдання на основі вивчення та аналізу заданої предметної області, розробка структур та вибір методів обробки даних, алгоритмів функціонування програмних модулів, забезпечення якісних показників роботи програми: створення зручного графічного інтерфейсу користувача, розробка інтегрованої довідкової системи та супроводжувальної документації, засобів для розгортання програмної системи в інформаційному середовищі користувачів.

Для реалізації поставленого завдання обрано сучасні інструментальні середовища і засоби програмування Borland Delphi 6.0, та відповідні засоби підтримки процесу розробки програм.

Присоединяйся

Зарегестрируйся с помощью социальных сетей.

Публикуй

Опиши работу, прикрепи файлы и назначь цену.

Зарабатывай

Получай пассивный доход с продажи работ.

Тебе понадобится 5 минут для публикации работы на сайте.
Скачать

бесплатно

Автоматизована система _Облік паспортних даних_.rtf
14628565
Оцени работу

рейтинг

Поделись работой с друзьями

Мы не грузим циферки, чтоб ты увидел контент как можно быстрее;

Комментарии (0)

freebt1mobi

/ /

Оставить комментарий

Ты не можешь комментировать

Только зарегестрированые пользователи имеют возможность комментировать работы
Автоматизована система "Облік паспортних даних"
У роботі описані процес і результати проектування автоматизованої системи «Облік паспортних даних», призначеної для автоматизації обліку паспортних даних.
Категория: Образование
Стоимость: Бесплатно