База даних студії веб-дизайну

Вступ

Дана курсова робота присвячена розробці бази даних для студії веб-дизайну. У процесі розробки проводяться дослідження предметної області студії, аналіз існуючих потоків даних, створення проектної документації та безпосередня розробка бази даних для студії веб-дизайну, яка буде зберігати дані про надання послуг (характеристика, надання послуг), дозволить скласти звіт про надані послуги та укладені договори за певний період.

Основною проблемою даного закладу є ведення обліку про надані послуги, укладення договорів та звітність студії, що вимагає витрати великої кількості часу, а також вимагає великої зосередженості й уважності. Студія надає багато послуг різним клієнтам, які мають свої вимоги, зауваження та деталі. Тому ведуться постійні обліки та записи щодо замовлених послуг, їх специфікацію та загальний звіт про роботу студії за певний проміжок(квартал) часу. Тому необхідна розробка та створення подібного роду бази даних, яка допоможе уникнути зайвої паперової роботи, підвищити інтенсивність роботи та зменшити час, затрачений на формування звітності.

Отже, основною метою даної роботи є поліпшення роботи даної установи (студії веб-дизайну). Для цього необхідно автоматизувати процес надання послуг та формування звітності про зроблену роботу. Засобами для досягнення цієї мети, є написання програмного забезпечення, за допомогою якого можна було б усунути всі незручності ведення звітності даної установи.

Похожие работы
Другие работы автора
Скачать

бесплатно

После оплаты Вы получите работу на электронную почту.
База даних студії веб-дизайну.rtf
17873227
Оцени работу

рейтинг

Поделись работой с друзьями

Комментарии (0)

Oleg

/ /

Оставить комментарий

Ты не можешь комментировать

Только зарегестрированые пользователи имеют возможность комментировать работы
База даних студії веб-дизайну
Робота має на меті вирішити задачі та проблеми, які пов’язані зі зберіганням інформації, яка стосується обслуговування клієнтів та ведення звітності роботи студії.
Категория: Образование
Стоимость: Бесплатно