Гра “Перший мільйон”

          У даній курсовій роботі детально описано алгоритм функціонування гри “Перший мільйон”.

Програма написана методами об’єктно-орієнтованого програмування на мові програмування високого рівня – BorlandC++ Builder 6. У програмі був використаний компонент TТable для збереження і редагування таблиць  з питаннями і відповідями – як один з найпростіших способів звернення до таблиць баз даних.

Питання що задаються гравцеві, методом випадкового відбору вибираються з трьох таблиць. Такий спосіб дозволяє застосовувати  у грі питання трьох рівнів складності (в залежності від номера питання). Алгоритм випадкового вибору питань, складений так, що не дозволяє повторюватися питанням до тих пір, поки всі питання не будуть зчитані з бази. Окільки кількість питань у базах омежена, при багаторазовому запуску програми вони можуть повторюватися. У програмі передбачено редагування та  поповнення баз питань користувачем.

          Результатом даної роботи є програма, що є аналогом телевізійної гри “Перший мільйон”, яка дозволяє користувачеві редагувати бази з питаннями,

забезпечує неповторюваність питань та має звичний користувачу інтерфейс, візуальне та звукове оформлення подібне до телевізійної гри.

Присоединяйся

Зарегестрируйся с помощью социальных сетей.

Публикуй

Опиши работу, прикрепи файлы и назначь цену.

Зарабатывай

Получай пассивный доход с продажи работ.

Тебе понадобится 5 минут для публикации работы на сайте.
Скачать

бесплатно

Гра “Перший мільйон”.doc
358912
Оцени работу

рейтинг

Поделись работой с друзьями

Мы не грузим циферки, чтоб ты увидел контент как можно быстрее;

Комментарии (0)

armstrong

/ /

Оставить комментарий

Ты не можешь комментировать

Только зарегестрированые пользователи имеют возможность комментировать работы
Гра “Перший мільйон”
Програма написана методами об’єктно-орієнтованого програмування на мові програмування високого рівня – Borland C++ Builder 6. У програмі був використаний компонент TТable для збереження і редагування таблиць з питаннями і відповідями – як один з найпростіших способів звернення до таблиць баз даних.
Категория: Образование
Стоимость: Бесплатно