Реалізація стеганографічних методів на зображеннях

Тема роботи: Реалізація стеганографічних методів на зображеннях

Диплом сдан на 75 баллов в ХНУРЕ без никаких вопросов. Ответите на вопросы сдадите на 90+.

У вас будет даже текст котовый нужно говорить, просто прочитайте его и диплом сдан.

Пояснювальна записка до, бакалаврської дипломної роботи: 59 с., 10 рис., 18 джерел.

Об'єкт дослідження – є процес  формування стегосистеми для цифрових зображень.

Метою роботи реалізація деяких алгоритмів приховування даних в графічних зображеннях формату JPEG, дослідження їх на стійкість до атаки і зміну заповненого контейнеру.

У результаті виконання роботи були здійснені програмні реалізації двох методів вбудовування інформації в зображення формату JPEG - розташування інформації після маркера FF D9 і метод LSB. Перший метод використовує особливості формату, другий вносить малі спотворення в зображення.

Ці методи були досліджені на стійкість до атак і на зміну оригінальних зображень після вбудовування інформації. На підставі виконаної роботи зроблені висновки про легкість виявлення наявності прихованого повідомлення при використанні першого методу, а також про можливості побудови достатньо надійної стегосистеми при використанні другого методу.

 

СТЕГАНОГРАФІЯ, JPEG, МЕТОД LSB, СТЕГОАНАЛІЗ.

Купить

3900,00 

(без учета комиссии 3,8 %)

После оплаты Вы получите работу на электронную почту.
Диплом.zip
9847229
Оцени работу

рейтинг

Поделись работой с друзьями

Комментарии (1)

trinitiwowka

/ /

Оставить комментарий

Ты не можешь комментировать

Только зарегестрированые пользователи имеют возможность комментировать работы
Реалізація стеганографічних методів на зображеннях
Пояснювальна записка до, бакалаврської дипломної роботи: 59 с., 10 рис., 18 джерел. Об'єкт дослідження – є процес формування стегосистеми для цифрових зображень. Метою роботи ‒ реалізація деяких алгоритмів приховування даних в графічних зображеннях формату JPEG, дослідження їх на стійкість до атаки і зміну заповненого контейнеру. У результаті виконання роботи були здійснені програмні реалізації двох методів вбудовування інформації в зображення формату JPEG - розташування інформації після маркера FF D9 і метод LSB. Перший метод використовує особливості формату, другий вносить малі спотворення в зображення. Ці методи були досліджені на стійкість до атак і на зміну оригінальних зображень після вбудовування інформації. На підставі виконаної роботи зроблені висновки про легкість виявлення наявності прихованого повідомлення при використанні першого методу, а також про можливості побудови достатньо надійної стегосистеми при використанні другого методу. СТЕГАНОГРАФІЯ, JPEG, МЕТОД LSB, СТЕГОАНАЛІЗ.
Категория: Образование
Стоимость: 3900,00