На нашем сайте Вы сможете найти готовые курсовые и дипломные работы по программированию
Сейчас работаем

Розрахункова книжка С#

У діловій сфері часто приходиться працювати з даними з різних джерел, кожне з яких пов’язане з певним видом діяльності. Для координації всіх цих даних необхідні певні знання й організаційні навички.

Грошові платежі супроводжуються зростанням дебіторської заборгованості при розрахунках між підприємствами і населенням. Ліквідація ланцюжка платежів зменшить зростання дебіторської заборгованості, але це не тільки погіршить стан розрахункових операцій, а й фінансовий стан підприємства.

Облік реалізації послуг та розрахунків з покупцями дозволяє здійснити контроль за станом розрахунків, а також аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості і шляхи її усунення.

Метою даного дослідження є проектування та розробка програми для абонентів у яких встановлені лічильники обліку газу. Необхідно розробити додаток, щоб швидко дізнатися точну суму до сплати і сформувати рахунок для сплати в касі. Сприяти встановленню прозорих, чесних відносин між постачальниками комунальних послуг та споживачами. Програма допомагає виключити можливі свідомі спотворення і маніпуляції даними, як з боку постачальника, так і з боку споживача.

Для досягнення поставленої мети необхідно виконання певних завдань, зокрема:

  • розробка програми в Visual Studio C#;
  • проектування форм вхідних і вихідних документів;
  • проектування та розробка користувацького інтерфейсу.

 

Купить 250,00 
Сразу после оплаты Вы сможете скачать работу и мы вышлем дополнительно файл с работой на электронную почту. Исходник программ Вы сможете отредактировать, как Вам нужно.
Комментарии (0)

/ /

Оставить комментарий

Ты не можешь комментировать

Только зарегистрированые пользователи имеют возможность комментировать работы
Купить

250,00 

Покупается впервые!
Сразу после оплаты Вы сможете скачать работу и мы вышлем дополнительно файл с работой на электронную почту. Исходник программ Вы сможете отредактировать, как Вам нужно.

Заказать через

Розрахункова книжка.rar
82505
Оцени работу

рейтинг

Розрахункова книжка С#
Предметом дослідження даної курсової роботи являються розрахунки житлово-комунальних підприємств за надані послуги та з покупцями, тобто з юридичними і фізичними особами. Для дослідження мети в даній роботі вирішені наступні завдання: з’ясована роль розрахунків житлово - комунальних підприємств; розробка програми в Visual Studio C#; проектування форм вхідних і вихідних документів; проектування та розробка користувацького інтерфейсу.
Категория: Образование
Стоимость: 250,00